Uitnodiging inloopbijeenkomst op 28 november 2023
Brief van Liander en Tennet aan de bewoners van dit pand
Datum: 15 november 2023
Beste bewoner of ondernemer,
Netbeheerders Liander en TenneT gaan het elektriciteitsstation aan Papaverweg 50 in Amsterdam Noord uitbreiden. Hierover organiseren wij een tweede inloopbijeenkomst. Deze vindt plaats op:
- datum: dinsdag 28 november 2023
- tijd: u kunt binnenlopen tussen 19:00 – 21:00 uur
- locatie: NDSM Cafe, Scheepsbouwkade 4-6 in Amsterdam
Waar gaat de bijeenkomst over?
Tijdens de eerste inloopbijeenkomst op 18 april jl. heeft de architect drie ontwerprichtingen voor het nieuwe gebouw laten zien. De afgelopen maanden hebben we in samenspraak met de gemeente, de klankbordgroep en de Commissie Ruimtelijke Kwaliteit één ontwerpvariant verder uitgewerkt. Deze willen we u graag laten zien op 28 november.
Daarnaast heeft de landschapsarchitect een ontwerp gemaakt voor de inrichting van het terrein. Tijdens de inloopbijeenkomst kan de landschapsarchitect u hier alles over vertellen. Tot slot willen we u graag bijpraten over de werkzaamheden die begin 2024 op de locatie gaan starten en wat u hier mogelijk van kunt merken.
Informatie en contact
Op www.liander.nl/papaverweg staat meer informatie over het project. Hier vindt u ook de brieven die we eerder hebben gestuurd. Heeft u voorafgaand aan de bijeenkomst een vraag of opmerking? Dan kunt u contact met ons opnemen via papaverweg@liander.nl.
Graag tot 28 november!
Met vriendelijke groet,
Chantal Termeer
Omgevingsmanager elektriciteitsstation Noord Papaverweg