Het is afhankelijk van uw situatie wat dit voor u betekent:
1. Bent u OXXIO-Klant?
Per 1 januari 2012 gaan de eigendom en het beheer van de meter(s) over van Oxxio Metering bv naar uw netbeheerder(s). Dit betekent dat u in het geval van een technische vraag over, of een storing aan de meter(s) voortaan terecht kunt bij Liander. Vanaf dat moment heeft u geen meterovereenkomst meer met Oxxio Metering bv maar met Liander. Voor de meter(s) betaalt u elk half jaar meterhuur aan Oxxio. Begin 2012 ontvangt u van Oxxio de laatste meterfactuur voor de periode juli - december 2011. Vanaf 1 januari 2012 bent u aan Liander de meterhuur verschuldigd. Afhankelijk van uw situatie gaat u de meterhuur via uw reguliere energierekening voldoen, of rechtstreeks aan Liander. Indien u gebruikt maakt van Mijn Oxxio of de EnergieManager blijft u hiermee vanaf 1 januari 2012 inzicht houden in uw verbruik. Hiertoe zijn de met u gemaakte afspraken voor het ophalen en verwerken van de meetdata overgedragen aan Oxxio Nederland bv, die tevens de levering van energie voor u verzorgt. Begin 2012 brengen we u op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en nieuwe diensten rondom uw energieverbruik.
2. Bent geen OXXIO-klant en maakt u geen gebruik van Mijn OXXIO?
Per 1 januari 2012 gaan de eigendom en het beheer van de meter(s) over van Oxxio Metering bv naar uw netbeheerder(s). Dit betekent dat u in het geval van een technische vraag over, of een storing aan de meter(s) voortaan terecht kunt bij Liander. Vanaf dat moment heeft u geen meterovereenkomst meer met Oxxio Metering bv maar met Liander. Voor de meter(s) betaalt u elk half jaar meterhuur aan Oxxio. Begin 2012 ontvangt u van Oxxio de laatste meterfactuur voor de periode juli - december 2011. Vanaf 1 januari 2012 bent u aan Liander de meterhuur verschuldigd. Afhankelijk van uw situatie gaat u de meterhuur via uw reguliere energierekening voldoen, of rechtstreeks aan Liander. Liander zal langskomen om de meterstanden op te nemen ten behoeve van uw jaarrekening.
3. Bent u geen OXXIO-klant en maakt u wel gebruik van Mijn OXXIO?
Per 1 januari 2012 gaan de eigendom en het beheer van de meter(s) over van Oxxio Metering bv naar uw netbeheerder(s). Dit betekent dat u in het geval van een technische vraag over, of een storing aan de meter(s) voortaan terecht kunt bij uw netbeheerder. Vanaf dat moment heeft u geen meterovereenkomst meer met Oxxio Metering bv maar met uw netbeheerder.Voor de meter(s) betaalt u elk half jaar meterhuur aan Oxxio. Begin 2012 ontvangt u van Oxxio de laatste meterfactuur voor de periode juli - december 2011. Vanaf 1 januari 2012 bent u aan Liander de meterhuur verschuldigd. Afhankelijk van uw situatie gaat u de meterhuur via uw reguliere energierekening voldoen, of rechtstreeks aan Liander.
Omdat Oxxio vanaf 1 januari 2012 niet meer uw meetbedrijf is, heeft u vanaf die datum geen inzicht meer in uw energieverbruik via Mijn Oxxio of de EnergieManager. Uw huidige energieleverancier kan u informeren over de mogelijkheden om inzicht te krijgen in uw energieverbruik.
Liander zal langskomen om de meterstanden op te nemen ten behoeve van uw jaarrekening.
4. Bent u geen OXXIO-klant, maakt u geen gebruik van Mijn OXXIO en heeft u geen meetcontract met OXXIO?
Per 1 januari 2012 gaan de eigendom en het beheer van de meter(s) over van Oxxio Metering bv naar uw netbeheerder(s). Dit betekent dat u in het geval van een technische vraag over, of een storing aan de meter(s) voortaan terecht kunt bij uw netbeheerder. Vanaf dat moment heeft u geen meterovereenkomst meer met Oxxio Metering bv maar met uw netbeheerder.
Voor de meter(s) bent u vanaf 1 januari 2012 aan Liander de meterhuur verschuldigd. Afhankelijk van uw situatie gaat u de meterhuur via uw reguliere energierekening voldoen, of rechtstreeks aan Liander. Liander zal langskomen om de meterstanden op te nemen ten behoeve van uw jaarrekening.